Home Місто У Житомирі біля школи №7 знайшли артснаряд

У Житомирі біля школи №7 знайшли артснаряд

127

 3 жовтня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 2 одиниці вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, знайдених напередодні.

Так, вчора надійшло повідомлення від працівників Національної поліції про те, що на території Житомирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 невідома особа виявила предмет, схожий на артилерійський снаряд. Фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд часів минулих війн, калібром 76 мм.

Поблизу с. Троянів чоловік пішов до лісу збирати гриби. Під час прогулянки він побачив, що з-під землі видніється підозрілий предмет. Селянин не наважився чіпати знахідку і сповістив про неї за номером «101». Фахівці ДСНС ідентифікували предмет як артилерійський снаряд калібром 125 мм часів минулих війн.


Шановні громадяни! Рятувальники вкотре нагадують: помітивши вибухонебезпечний предмет або щось зовні схоже на нього – негайно телефонуйте за номером «101». Не випробовуйте долю – не чіпайте його! В жодному разі не можна розбирати чи розпилювати боєприпаси. Самостійно не переносьте та не перекочуйте їх з місця на місце. Не збирайте та не здавайте такі предмети в металобрухт. Убезпечте від біди себе та своє оточення!


У ДСНС України у Житомирській області

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here