Home Місто У Житомирі через суд зупинили неправомірну експлуатацію газозаправного пункту

У Житомирі через суд зупинили неправомірну експлуатацію газозаправного пункту

132

 За позовом Житомирської місцевої прокуратури рішенням суду зупинено експлуатацію автомобільного газозаправного пункту в м. Житомирі, який діяв без передбачених чинним законодавством дозволів.

Йдеться про те, що місцевою прокуратурою, за результатами опрацювання інформації управління Держпраці в Житомирській області встановлено, що у м. Житомир, по вул. Параджанова, 67 експлуатуєтьсяавтомобільний газозаправний пункт, який є об’єктом підвищеної небезпеки, без необхідних дозвільних документів на проведення такої діяльності.

 Унаслідок цього виникалареальна загроза життю та здоров’ю працівників підприємства, осіб, що користувалися послугами пункту, а також жителів міста.


Таким чином, можливе настання нещасного випадку або інших тяжких наслідків.
Житомирською місцевою прокуратуроюв інтересах держави в особі управління Держпраці в Житомирській області заявлено до Вінницького окружного адміністративного судупозов про застосування заходів реагування у сфері нагляду (контролю) шляхом зобов’язання зупинення експлуатації цього  АГЗП до усунення виявлених порушень вимог Закону України «Про охорону праці».  


Постановою адміністративного суду від 09.01.2018 позов місцевої прокуратури задоволено у повному обсязі.


Прес-служба прокуратури Житомирської області
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here