Home Місто У Житомирі для дружин учасників АТО проводили тренінги з самооборони

У Житомирі для дружин учасників АТО проводили тренінги з самооборони

141

Проект «Соціальна підтримка жінок та дітей, які постраждали від збройного конфлікту в Україні»  пройшов у Житомирі. Тренінги відбувалися  у приміщенні міського культурно-спортивного центру і триватимуть з 6 по 9 липня.

«Ці тренінги дають впевненість і ти відчуваєш, що можеш захистити себе. Я прийшла сюди за рекомендацією знайомих, які вже були на цих тренінгах раніше. Набуття такого досвіду є корисним. На щастя, в житті, ці навики мені ще не пригодилися, але це все одно цікаво» – говорить Олена, житомирянка.

Заняття проводили кваліфіковані тренери, які працюють із дітьми, підлітками та дорослими жінками, таким чином вікова категорія коливається від 16 до 60 років. На тренінгах навчали методикам самооборони, аби запобігти фізичному насильству.

 «Наш проект створений для підтримки жінок та дітей. Проводяться заняття з ВенДО для дружин учасників АТО. Взагалі, тренінги направлені на те, щоб жінки відчули себе сильнішими та були в безпеці. Вчора, після першого тренінгу, багато хто був стомлений, бо необхідні психологічний та фізичний ресурси, які не використовуються у повсякденному житті. Психологічна основа самооборони є найголовнішою, тому що з’являється віра в те, що ти можеш себе захистити. Багато хто, може навіть не підозрювати, яку силу він має», – переконує Ольга Ланевська, співробітниця організації «Добра воля»,  активістка за права жінок.

«У цей важкий період важливо допомогти жінкам побороти страх та навчити самозахисту. Психологічна готовність боронити себе дозволить підняти самооцінку та полегшити складні будні», – переконувала Ольга Юрченко, директор міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Більш детальнішу інформацію, можна дізнатися написавши організаторам: wendobelarus@gmail.com.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here