Home Місто У Житомирі хочуть достроково відкрити кафе і ресторани

У Житомирі хочуть достроково відкрити кафе і ресторани

197

Комісія з питань ТЕБ та НС у Житомирі підтримує дострокове відкриття кафе та ресторанів.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 29 травня, на позачерговому засіданні комісії.

Члени комісії розглянули стан захворюваності на коронавірус у місті та вирішили звернутися до Житомирської ОДА з проханням ініціювати перед Кабміном надання дозволу на роботу закладів ресторанного бізнесу та громадського харчування.

«До виконавчого комітету Житомирської міської ради надходять численні звернення від власників та представників закладів ресторанного господарства та громадського харчування щодо надання дозволу на відкриття цих закладів у період протиепідемічних заходів раніше визначених термінів.

У зв’язку з послабленням карантинних заходів сьогодні вже відкриті ринки, продовольчі та непродовольчі магазини, працює громадський транспорт.

Також, ознаками епідемічної ситуації, які дають змогу послаблювати протиепідемічні заходи у м. Житомирі, станом на 28.05.2020 р. є такі показники:

1. Інцидентність у м. Житомирі складає 8,2 на 100 тис. нас.

2. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженими випадками COVID-19, складає 32,5%.

3. Охоплення тестуванням по Житомирській області становить 20,1 на 100 тис населення.

Заклади ресторанного господарства та громадського харчування, які розташовані на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, готові забезпечити приймання та обслуговування відвідувачів з дотриманням вимог протиепідемічних заходів та забезпечити безконтактне замовлення, обмежену кількість одночасного перебування відвідувачів у приміщеннях, необхідну відстань між місцями за столиками, використання персоналом засобів індивідуального захисту, вологе прибирання, дезінфекцію.

Враховуючи викладене та відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29.05.2020 р. просимо розглянути можливість щодо термінового ініціювання перед Кабінетом Міністрів України питання про надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів за умови дотримання протиепідемічних заходів», – йдеться у тексті звернення.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here