Головна Місто У Житомирі копи своєю кров’ю врятували життя 12-річного хлопчика. ВІДЕО

У Житомирі копи своєю кров\’ю врятували життя 12-річного хлопчика. ВІДЕО

30
0

У Житомирі поліцейські стали добровільними рятівниками 12-річного хлопця. Тому терміново була потрібна донорська кров, і копи забезпечили дитину нею, йдеться в сюжеті ТСН.

Юрко має рідкісне генетичне захворювання, місяць тому білоруські медики зробили дитині пересадку кісткового мозку, але імплантат не прижився. Хлопця повернули в Україну, він у реанімації житомирської лікарні, живе лише завдяки донорській крові. Але її – не вистачило. "Міг до ранку не дожити, бо там кровотечі були", – розповіла мама Ганна Кордас.

Знайти донорів на свята жінці було просто ніде, бо сама вона – з віддаленого селища, в обласному центрі не має ні родичів, ані знайомих. Жінку охопила паніка і відчай, тому коли вона побачила патрульну машину, то кинулася до копів із проханням про донорську кров.

"Ми вийшли, вона вся в сльозах булла: виручайте, допоможіть, будь ласка, дитині потрібно переливання крові. Каже, прошу допомоги, я вам і заплачу. Ми кажемо – нам нічого не треба. Я повідомив зразу чергову частину", – розповів лейтенант патрульної поліції Віталій Левчук.

Уже за півгодини серед полісменів знайшлося четверо охочих здати кров для хлопчика. Медики кажуть, що їхня кров урятувала йому життя, бо без тромбоцитів у дитини відкрилася б кровотеча. "Кожна доза обходиться дуже дорого, і більше доби її неможна тримати", – пояснив дефіцит лікар-анестезіолог Василь Задума.

Патрульні заявили, що готові й надалі допомагати хлопчику – в разі потреби здавати кров. Матері вони залишили свої телефони для зв’язку. "Я дуже вдячна цим поліцейським, що приходили, цим дівчатам, що шукали", – зізналася Ганна Кордас.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here