Home Місто У Житомирі лікарям розповідають про особливості занять для дітей з використанням...

У Житомирі лікарям розповідають про особливості занять для дітей з використанням іпотерапії та каністерапії

378

Семінар «Використання методу анімалотерапії (іпотерапії, каністерапії) в роботі з дітьми з особливими потребами» за участю провідних спеціалістів в «іпотерапії» відбувся у Житомирській обласній бібліотеці імені О.Ольжича, сьогодні, 18 липня.

Організатор заходу керівник  ГО «Берегиня Полісся» Ольга Маньковська зауважила, що семінар проводиться для того, щоб поширити інформацію про практику проведення занять для дітей, хворих на ДЦП, аутизм, нервові розлади методами лікування «іпотерапія» та «каністерапія» серед медиків Житомирщини.

 «Наша мета розповісти лікарям, які є показання та протипоказання  для використання методу «іпотерапія», аби вони розібралися: де є «іпотерапія», де оздоровчі методи для правильного спрямування дітей, – додає директор Центру «Берегиня Полісся» Олеся Марчук. – У середньому в день у нашому центрі на одного коня припадає близько 6-8 дітей. У всіх дуже хороші результати, тому батьки, у яких діти вже почали ходити, просять, щоб ми продовжували займатися не тільки «іпотерапією», а й оздоровчою їздою».

Працівники Центру здійснюють лікування дітей з нервовими розладами за методикою каністерапії. Це спілкування хворого зі спеціально навченою собакою породи голден ретривер, контакт з якою знімає нервове напруження, страх.

 «За весь час у нас було більше 300 дітей, яким ми стараємося допомогти усім, чим можемо. Також на базі обласної бібліотеки, де нам виділили приміщення інклюзивного читального залу, ми проводимо «каністерапію». Використовуємо породу собак голден ретривер, основна цільова група – діти з ДЦП», – каже Олеся Марчук.

Також на семінарі були присутні мами та бабусі, дітям яких допомогла пані Олеся.

«У моєї доньки Вікторії – дитячий церебральний параліч. Нам розповіли, що є Олеся, яка займається такими дітками. Завдячуючи їй, зараз наша Вікторія  вже знає, що хоче працювати з кіньми. І готується виступити перед глядачами на черговому фестивалі «Свято українського коня»», – розповідає мама Інна.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here