Home Місто У Житомирі людей з інвалідністю навчають займатися бізнесом

У Житомирі людей з інвалідністю навчають займатися бізнесом

85

У Житомирі стартували тренінги проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», спрямований на розвиток самозайнятості та малого бізнесу, започаткування власної справи для людей з інвалідністю.

Організаторами виступили Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» за підтримки Українського Жіночого Фонду та USAID та міської ради.

Всього програма включає у себе 10 модулів, в яких зібрано різні теми для обговорення та поясненнями, бізнесменам-початківцям.

На кожен модуль модуль свій тренер, одним із таких став лікар Олександр Бочковський. За його словами, даний проект допоможе зрозуміти людям з обмеженими фізичними можливостями, що вони можуть працювати, так як по завершенню курсу тренінгів, кожен учасник повинен буде написати свій бізнес-план, який в подальшому буде проходити конкурсний відбір і два найкращих буде відзначено, а його авторам вручено гранти у розмірі 38-ми тис. грн.

Житомирська міська рада підтримує проект також і фінансово. За словами міського голови Сергія Сухомлина, не дивлячись на те, що заплановано програмою виділення усього двох грантів по 38 тис. грн. міська рада готова «підставити плече» і організувати дофінансування проектів та виділити з міського бюджету на дану ціль 200 тисяч гривень.

Ангеліна Оскілко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here