Home Місто У Житомирі медяний пряник купили за півтисячі гривень

У Житомирі медяний пряник купили за півтисячі гривень

158
Щасливі медяники змогли придбати всі, хто опинився в обласній раді чи адміністрації. Смакоту продавали просто біля входу до сесійної зали. "Благодійні акції перед новорічними святами ми проводимо щороку, – розповіла Інна Величко, керівник обласної творчої спілки молодих художників та мистецтвознавців. – Але цього разу ми вирішили дещо змінити":
 
"Ми вирішили зробити її незвичайною. Не просто новорічні сувеніри, а діти приготували за старовинним поліським рецептом медові пряники. І ми сподіваємось, що кожний цей пряник принесе удачу тому, хто його придбає. А кошти, які ми виручимо, підуть на лікування онкохворих дітей, які лікуються в обласному онкогематологічному центрі"
 
Чітку ціну на пряники не встановлювали. Хто за скільки міг або вважав за потрібне, за стільки і купували. У скриньці були різні купюри. В результаті вдалося зібрати трохи більше двох тисяч гривень. Найдорожчий медяник, за 500 гривень, купив екс-губернатор Житомирщини Володимир Лушкін.
 
Збір коштів ще триватиме, і 20 грудня зібрані кошти разом з новою порцією пряників, відвезуть до онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here