Головна Місто У Житомирі міліціонери відпрацьовували методику конвоювання затриманих

У Житомирі міліціонери відпрацьовували методику конвоювання затриманих

113
0

На базі Апеляційного суду області пройшли навчання працівників органів внутрішніх справ, які безпосередньо займаються охороною та конвоюванням затриманих осіб. Міліціонери відпрацьовували навички дій як у типових, так і екстремальних ситуаціях.

Про це повідомляє СЗГ УМВС Українив Житомирській області.

Учасниками навчально-практичного заняття були керівники ізоляторів тимчасового тримання та командири й працівники конвойних підрозділів територіальних органів внутрішніх справ Житомирщини. А теоретичним та практичним досвідом з колегами ділилися військовослужбовці військової частини Нацгвардії 3047 та спецрота судової міліції «Грифон».

– Ці підрозділи за своїми функціональними обов’язками мають найбільшу практику у забезпеченні охорони взятих під варту та їх доставлянні до залів судових засідань, – прокоментував начальник Управління громадської безпеки обласного УМВС Володимир Мазарчук. – Тож серед завдань нашого семінару – відпрацювання навичок конвоювання затриманих до та безпосередньо у судових органах, а також підвищення загального професійного рівня відповідних працівників та поглиблення їх теоретичних знань.

Відтак практикум складався з кількох частин – поетапного доставляння затриманих з спецавтомобілів до вартових приміщень та залів судових засідань.

Відповідно учасники переміщались від одного навчального місця до іншого, що в умовах приміщення Апеляційного суду дозволяло максимально ефективно відпрацювати належні дії.

– Ми забезпечуємо доставляння підсудних до районного суду тричі на тиждень, – розповідає старший інспектор Андрушівського РВ УМВС Олександр Тудосе. – Тобто фактично постійно і такі навчальні семінари з практичним спрямуванням необхідні для вирішення ситуацій, які виникають у повсякденній діяльності.

Втім від практичних вправ учасники заняття перейшли й до теоретичного обговорення кожної ситуації та загалом аналізу підсумків своєї роботи за І півріччя 2014 року. Результатом зустрічі стало отримання конкретних відповідей на виниклі у процесі забезпечення охорони питання та розширення власного практичного досвіду, необхідного під час виконання службових обов’язків.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here