Головна Місто У Житомирі можуть заборонити пересувні цирки через жорстоке поводження з тваринами

У Житомирі можуть заборонити пересувні цирки через жорстоке поводження з тваринами

195
0

У Житомирі хочуть заборонити використання тварин у пересувних цирках. Такий проєкт розглянуть під час засідання виконавчого комітету міської ради.

За словами ініціаторки проєкту Олександри Мельник, експлуатація диких тварин супроводжується позбавленням волі, неналежними умовами утримання та жорстокими методами дресури, що є порушенням принципів гуманного ставлення до тварин.

Директорка центру захисту тварин переконує, що заборона на використання диких тварин у цирку запроваджена вже в 27 європейських країнах, тож Україна не має бути винятком.

«Більшість глядачів циркових виступів – діти, які, спостерігаючи за жорстоким поводженням з тваринами, можуть сформувати хибні стереотипи щодо відношення до тварин та вважати таке поводження нормою», – вважає Олександра Мельник.

Крім того, вона пояснила, що у парламенті обговорюється відповідний законопроєкт щодо заборони експлуатації тварин у цирках. Тож понад 10 українських міст прийняли локальну заборону.

«Житомир не є виключенням та долучається до цієї важливої ініціативи», – сказала Олександра.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here