Home Місто У Житомирі на центральних вулицях серед білого дня грабіжники зривають золоті прикраси...

У Житомирі на центральних вулицях серед білого дня грабіжники зривають золоті прикраси із жінок

127

Днями близько 18 години на одній з центральних вулиць Житомира бійці групи затримання УДСО при УМВС помітили схвильовану жінку, що розпачливо оберталася навкруги та щось викрикувала. Виявилося, декілька хвилин тому вона стала жертвою грабіжника, що зухвало зірвав з її шиї золотий ланцюжок.

Правоохоронцям жінка коротко описала прикмети свого кривдника і вказала напрямок, куди той побіг.

Вже за десять хвилин екіпаж групи затримання, що рухався у вказаному заявницею напрямку, помітив молодика, за прикметами схожого на зловмисника. Останній, побачивши міліцейську машину, спробував зникнути у дворах багатоповерхівок. Проте це йому не вдалося, оскільки він одразу ж був затриманий правоохоронцями. Водночас зловмисник намагався жбурнути подалі зірваний зі своєї жертви ланцюжок, але прикраса впала просто йому під ноги.  

Заявниця у затриманому впізнала свого кривдника та викрадену в неї річ. За таких обставин молодика було доставлено до Богунського райвідділку міліції задля з’ясування усіх обставин події.

Наразі за фактом грабежу (ст. 186 ККУ) правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Триває досудове розслідування. За чинним кримінальним законодавством затриманому загрожує від чотирьох до шести років ув’язнення.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here