Головна Місто У Житомирі народилася дівчинка вагою більше 5 кілограмів. ВІДЕО

У Житомирі народилася дівчинка вагою більше 5 кілограмів. ВІДЕО

297
0

У Житомирі народилася дівчинка вагою 5 кілограмів 260 грамів. Зріст немовляти 60 сантиметрів. У 38-мирічної породіллі це вже треті пологи, але попередні діти народжувались майже вдвічі меншими, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Новонароджена дівчинка здивувала не лише її сім’ю, а й медиків. Лікарі хоч і бачили, що дитина велика, але до кінця не розуміли наскільки. "На третьому УЗД сказали, що дитина велика. Мало б бути чотир кілограми. Ну, 4200", – каже породілля Ольга Кареліна.

Жінка народила природним шляхом. Медики кажуть, що вони завершилися нормально для мами і дитини.

Діти з такою вагою в Житомирському обласногу перинатальному центрі з’являються лише кілька разів на рік, кажуть медики. Хлопчиків і дівчат серед них порівну.

"Це залежить від багатьох факторів. У першу чергу – це генетика. Якщо в родині були великі діти, то вони і будуть народжуватися великими", – пояснила завідувачка пологовим відділенням Житомирського обласного перинатального центру Марина Тищенко. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here