Home Місто У Житомирі обговорили перспективи розвитку туризму

У Житомирі обговорили перспективи розвитку туризму

118

4 квітня в рамках стратегічного проекту «Житомир: розвиток через туризм» в прес-центрі Житомирської міської ради відбулась конференція гідів та екскурсоводів міста, за участю заступника міського голови Матвія Хренова, який привітав всіх присутніх та наголосив на тому, що робота екскурсоводів та гідів є важливою та потрібною в нашому місті.

«Туризм – це перспективна галузь, яка тривалий час розвивалась сама по собі. Сьогодні ми, разом із громадою, маємо показати історичні та культурні пам’ятки, природні ландшафти, аби реалізувати прихований потенціал», – наголосив Матвій Хренов.

До участі запросили підприємців туристичного бізнесу, житомирських гідів та екскурсоводів. Ініціатор зібрання, Андрій Шелестюк, переконує, що туризм має великий потенціал.

«Зараз ми робимо декілька заходів і плануємо ще заходи для того, щоб про туризм в Житомирі говорили більше і не лише говорили, а хотіли ще розвивати зі скорішими темпами. Сьогодні ми запросили фахівців та екскурсоводів, які вже не один рік проводять екскурсії та можуть поділитись досвідом » ,- Андрій Шелестюк представник ГО «Клуб пригод «Френд».

Директор туристичної агенції «Патріот» Сергій Дегтяренко розповів про найбільш популярні серед туристів локації у Житомирі.«Люди, коли їдуть в Житомир, готуються, тобто переглядають, цікаві місця, що зможуть подивитись. Найбільш цікавим об’єктом для туристів є Голово Чацького, а також Замкова Гора і варто також згадати про водонапірну вежу, яка до сьогоднішнього дня є візитівкою міста»,- розповів Сергій Дегтяренко директор туристичної агенції «Патріот».

На конференції обговорили наступні питання:

– екскурсійні реалії Житомира;наявність екскурсійних піших маршрутів;

– збільшення тематичних екскурсій та їх розміщення на туристичних порталах України;

– проблема збільшення кількості візитерів та екскурсантів;методи промоції та популяризації екскурсійного туристичного продукту в країні та світі;

– колаборації між екскурсоводами та інтернет-порталами;взаємодія екскурсоводів і гідів з іншими учасниками туристичного сектору.

Як повідомляє прес-служба міськради, організатори заходу наголошують на тому, що їхня основна мета-сприяти підвищенню туристичної привабливості міста Житомира та закликають усіх небайдужих долучатись.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here