Home Місто У Житомирі очищатимуть та подаватимуть воду по-шведськи

У Житомирі очищатимуть та подаватимуть воду по-шведськи

82
Житомир став одним з трьох міст України, де буде впроваджуватися шведський досвід у використанні очисних споруд.
 
З цього питання представники міської влади зустрілися з Міністром ЖКГ України Анатолієм Близнюком, а також представниками шведської делегації. У рамках зустрічі було підписано Меморандум про взаєморозуміння.
 
Пілотним проектом передбачено оновити наявні очисні споруди з дотриманням екологічних стандартів та використанням енергоефективних технологій, повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. 

«Реалізація проектів у Житомирі, Димитрові та Горлівці мають стати позитивним прикладом для решти українських міст. Але, наполягаю – після реконструкції водоканалів там повинен запрацювати нормальний, цивілізований бізнес, який бореться за споживача високою якістю своїх послуг», – зазначив під час переговорів Анатолій Близнюк.
 
Запозичення шведського досвіду дасть змогу налагодити безперервну подачу води, мінімізувати втрати води до 10%, а також підвищити якість водопостачання у 3-5 разів.
 
Представники шведської сторони впевнені, що запровадження нових енергоефективних технологій не лише покращить якість водопостачання в Житомирі, а й зменшить втрати води та скоротить споживання електроенергії на 30-50%. А це – економія до 12 млн.грн. в рік. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here