Home Місто У Житомирі оголошуватимуть жалобу у дні поховань загиблих у зоні АТО бійців

У Житомирі оголошуватимуть жалобу у дні поховань загиблих у зоні АТО бійців

116

З метою вшанування пам’яті жителів Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України оголошуватимуть Дні жалоби.
 
Відповідне  рішення прийняв виконавчий комітет Житомирської міської ради, – повідомляє прес-служба.
 
«Коли гинуть наші хлопці на Сході України, під час антитерористичної операції, в день поховання необхідно оголосити День жалоби, щоб всі громадяни Житомира, знали, що трапилась така подія. На даний момент в місті Житомирі загинули 39 наших земляків. Ми маємо звертати увагу суспільства на те, що у нас є спільне горе», – звернувся до членів виконкому завідувач Житомирського сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Валерій Логінов.
 
На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, що знаходяться на території Житомира, будуть приспускати Державний прапор України із траурною стрічкою.

Підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, будуть змушені скасувати у Дні жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here