Home Місто У Житомирі пенсіонери та пільговики їздитимуть в маршрутках безкоштовно, а школярі...

У Житомирі пенсіонери та пільговики їздитимуть в маршрутках безкоштовно, а школярі – по 2 грн протягом року

98

Пенсіонери та пільговики їздитимуть у маршрутних таксі безкоштовно. Школярі платитимуть за проїзд – 2 гривні впродовж року. 23 автобуси, які старші 10 років будуть замінені на нові. Тариф для платних пасажирів було піднято до 5 гривень.

Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Житомирської міської ради.

Після зростання тарифу на проїзд перевізники мають впродовж місяця підвищити якість перевезень.  

"Можна грати в популізм, можна нібито захищати людей. Але реальна підтримка та допомога людям – це якісні послуги перевізників. Пенсіонери та пільговики будуть їздити у маршрутках безкоштовно. Тому ми повинні прийняти це непросте рішення", – наголосив Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.

«Виконком зобов’язав перевізників за власний рахунок здійснювати перевезення пільговиків, встановити систему «Електронний квиток», закупити 23 нові автобуси замість застарілих маршруток. Крім того рішенням виконкому будуть внесені позиції про штрафні санкції за порушення умов договору про перевезення. Ці умови повинні активізувати перевізників працювати на зростання якості перевезень. Якщо перевізники порушуватимуть договори, ми зможемо реально впливати на них: застосовувати штрафи та розривати договори», – наголосив Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

Рішення вступить в силу з 1 червня 2017 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here