Home Місто У Житомирі переселенці зі Сходу влаштують благодійний ярмарок «Щедрі долоні»

У Житомирі переселенці зі Сходу влаштують благодійний ярмарок «Щедрі долоні»

188
В приміщенні кінотеатру "Жовтень" 13 січня 2018 року з 10.00 до 17.00 відбудеться благодійний ярмарок «Щедрі долоні».

За підтримки управління культури Житомирської міської ради громадська організація Союз переселенців «МИР НА ДОЛОНІ» проведе благодійний ярмарок . 


Є мета – зібрати кошти, аби допомогти дітям-сиротам, які мають проблеми зі здоров’ям. 
Ідея провести благодійний ярмарок виникла після того, як члени громадської організації самостійно зібрали подарункові набори для дітей-сиріт. На жаль, лише зусиль ГО "МИР НА ДОЛОНІ" замало аби кожен вихованець дитячого будинку отримав подарунок.


Протягом трьох років адміністрація міста та мешканці Житомира підтримували внутрішньо переміщених осіб зі сходу України. Всі вони дуже вдячні за вашу підтримку та чуйність. Тепер і родини переселенців з дітьми бажають зробити подарунки дітям, які їх вкрай потребують.

Більшість учасників благодійного ярмарку – внутрішньо переміщені особи. Кожен, хто завітає на ярмарок, зможе придбати різноманітні смаколики, сувеніри до дня закоханих, біжутерію, прикраси для дівчаток, вироби ручної роботи, картини, іграшки, тощо. Крім того, за символічну суму – купити комісійні речі. 


Усе, що Ви придбаєте на ярмарку – це не просто товар чи горнятко смачної кави, а Ваш внесок у добру справу – допомогу дітям – сиротам.
Для відвідувачів працюватиме фотозона. Очікується виступ колективу центру освіти та творчого розвитку «GINGER»(англомовний театр), а також розважальна програма для дітей, майстер-класи, лотерея!
Запрошуємо зацікавлені організації міста для участі у благодійному заході.

Координатор ГО СП «Мир на долоні» +38(067)-627-67-16,+38(099)-933-07-85
Відкриття 13 січня 2018 року о 10.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here