Home Місто У Житомирі перевірили умови у місцях утримання арештованих та засуджених військовослужбовців

У Житомирі перевірили умови у місцях утримання арештованих та засуджених військовослужбовців

234

Військовою прокуратурою Центрального регіону України проводиться планова перевірка стану організації роботи з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

12 вересня 2017 року військовий прокурор Центрального регіону України державний радник юстиції 3 класу Рябенко Г.М., здійснив перевірку порядку та умов утримання засуджених, взятих під варту та  затриманих військовослужбовців на гауптвахті Житомирського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України  у  м. Житомирі. 

 В ході проведення заходу, особливу увагу приділено дотриманню конституційних прав і свобод військовослужбовців у місцях тримання, насамперед їх матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення  відповідно міжнародних норм і стандартів  ратифікованих Україною. 


Зокрема, військовим прокурором Центрального регіону України  державним радником юстиції 3 класу Рябенком Г.М. проведено особистий прийом засуджених військовослужбовців, акцентовано увагу на впровадженні Закону України «Про амністію у 2016 році», який набрав законної сили 07.09.2017 року, роз’яснено вимоги зазначеного Закону і порядок їх застосування до військовослужбовців  які  відбувають покарання.


За результатами проведеної перевірки та виявлених порушень, буде вжито відповідні заходи  прокурорського  реагування.

 Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here