Home Місто У Житомирі планують придбати 100 сучасних низькополих автобусів

У Житомирі планують придбати 100 сучасних низькополих автобусів

121

Час маршруток вичерпаний. «Сарайчики на колесах» потрібно замінити на сучасні низькополі автобуси у 8-10 метрів, яких для міста необхідно близько 100 одиниць. І це має бути комунальний транспорт.

Про це Житомирський міський голова розповів студентам Житомирського державного університету імені Івана Франка, під час лекції в сесійній залі.

«Свого часу маршрутки врятували місто і підтримали систему міського пасажироперевезення. Зараз час змінився. Сучасні міста вже не можуть зупинятися у розвитку урбаністики та такому важливому напрямку, як громадський транспорт. Ми вже працюємо над тим, щоб придбати близько 100 сучасних міських автобусів. Депутати підтримують таке рішення, і я переконаний, що ми це зробимо досить швидко», – сказав Сергій Сухомлин.

Як повідомляє прес-служба міськради, нещодавно Житомирський міський голова Сергій Сухомлин відвідував завод «Zhongtong Bus» у місті Ляочен у Китаї та провів переговори щодо поставки електробусів у Житомир і відкриття потужностей із виробництва на базі Житомирського ТТУ.

Наразі тривають перемовини відразу з декількома іноземними підприємствами. Якщо вдасться дійти згоди по співпраці, для Житомира відкриються значні перспективи на ринку України.

Читайте також: У Житомирі розробляють нові пакети послуг проїзду у електротранспорті. ОПИТУВАННЯ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here