Головна Місто У Житомирі планують встановити відеокамери

У Житомирі планують встановити відеокамери

84
0
У Житомирі розробляється Програма "Безпечне місто". Першим її кроком має бути встановлення спостереження за повсякденним міським життям за допомогою 27 відеокамер на головних вулицях міста, передає Житомирська хвиля.
 
"Така технічна можливість теж напрацьовується. Обладнання для цього вже є. Залишається ще організаційно забезпечити супровід, оперативне реагування і підключення інших інституцій – це і управління МВС, муніципальна міліція, структурні підрозділи виконкому, щоб можна було фіксувати і оперативно приймати міри за необхідності" – зазначив під час засідання виконкому міськради заступник міського голови Микола Боровець і додав, що це, по-перше, контроль за порядком, по-друге, дисципліна населення.
 
Справа корисна, визнали більшість членів виконкому, проте реалізувати її в найближчий час навряд чи вдасться. Адже на цей рік коштів на запровадження відеоспостереження в міському бюджеті не закладено.
 
Варто додати, що в Житомирі діє система відеоспостереження. Камера, яка знаходиться на балансі КП "Житомирський міський інформаційний центр", надає можливість оперативно спостерігати за Майданом Соборним та прилеглою територією, архівація даних відбувається з інтервалом в 3 секунди. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here