Home Місто У Житомирі почали працювати над стратегією розвитку туризму міста

У Житомирі почали працювати над стратегією розвитку туризму міста

118

У Житомирі, 23 березня, відбулась перша стратегічна сесія Проекту «Житомир: розвиток через туризм». Головною метою проекту є написання стратегії розвитку туризму у місті.

Як повідомляє прес-служба міскради, для участі у сесії були запрошені представники міської влади, представники бізнесу (готельєри, ресторатори, власники крамниць) та директори музеїв. Для розробки стратегії розвитку туризму у місті Житомирі також залучені Туристична Асоціація України та Національна туристична організація.

«Два роки тому в Україні розпочалось активне пожвавлення внутрішнього туризму. У зв’язку з цим багато територій країни активізувалися у цьому напрямку. В контексті цих подій ми створили, на базі Туристичної Асоціації України», проект «Місто – розвиток через туризм». Наше основне завдання полягає в налагодженні співпраці між владою та бізнесом міста», – розповідає відповідальний секретар туристичної Асоціації України Юлія Забалдіна.

Презентувати стратегію розвитку туризму планують до кінця червня 2017 року, після чого її передадуть на розгляд до міської ради.

«Ми плануємо розробити концепцію або стратегію розвитку туризму у місті Житомирі, яку потім будемо подавати на розгляд до міської ради. Житомир – унікальне місто, але воно досить слабо приставлене в інформаційному просторі. Тому необхідно віднайти унікальні можливості міста, що дозволить йому стати серйозним туристичним центром та бути конкурентоспроможним», – каже голова ГО «Клуб пригод Френд» Андрій Шелестюк.

Своїм баченням та напрацюваннями у напрямку розвитку туризму у місті Житомирі, під час стратегічної сесії, поділився заступник міського голови Матвій Хренов:

«Нам важливо визначити ту нішу, яку ми можемо зайняти та бути в ній найкращими. На мою думку, таким є активний і спортивний види туризму, що ми й намагаємося активно розвивати. Щодо спортивного та активного сегменту туризму, то вже розробляється проектно-кошторисна документація для створення пішохідно-велосипедного маршруту від парку культури до Монументу Слави, і я дуже сподіваюся, що в цьому році роботи будуть розпочаті. Розпочато будівництво бази водних видів спорту, яка стане одним із місць для спортивного туризму. В довгострокових планах – будівництво спортивної арени та інші інфраструктурні проекти».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here