Головна Місто У Житомирі поліцейські співпрацюватимуть із захисниками тварин

У Житомирі поліцейські співпрацюватимуть із захисниками тварин

103
0

31 жовтня  на базі Центру захисту тварин Житомирської міської ради відбулась зустріч зацікавлених сторін.

До обговорення актуальних проблем захисту зоосвіту долучились представники комунального підпрємства, громадських організацій та поліцейські.

Проблема неналежного поводження з тваринами, у тому числі домашніми, останнім часом набуває все більшої актуальності. Кількість звернень  громадян до поліції про такі випадки, зокрема порушення правил утримання собак та котів, щороку зростає. Житомир не є виключенням у загальноукраїнських тенденціях.

Відтак обговорити наявні ризики та алгоритми взаємодії і зібралися представники комунального підприємства обласного центру, громадські активісти та поліцейські.

– Загалом упродовж року поліцейські області, у більшості реагуючи на повідомлення громадян, зафіксували понад сотні адміністративних правопорушень, пов’язаних з неналежним утриманням котів та собак, але це лише частина проблеми, – відзначив т.в.о. заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП Ігор Пастовенський, – оскільки є і уже направлені до суду кримінальні провадження, де жорстокі дії людини призвели до травмування тварини.

Водночас зоозахисники озвучили низку питань щодо результатів розгляду поліцією повідомлень про знущення над тваринами, серед них вбивство зі зброї собаки у м. Житомирі.

У ході обговорення зацікавлені сторони визначилися із алгоритмом дій у разі отримання повідомлень про виявлення бродячих собак чи необхідності порятунку домашніх чи безпритульних тварин.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here