Home Місто У Житомирі поліція повернула додому трьох дівчат-підлітків з гулянок

У Житомирі поліція повернула додому трьох дівчат-підлітків з гулянок

217

У Житомирі троє дівчат-підлітків віком від 13 до 15 років пішли з дому гуляти, але повертатися додому не спішили.

Телефони були вимкнені або ж на дзвінки не реагували.

Усіх трьох шукали поліцейські. Наймолодшу знайшли у нетверезому стані.

Дві заяви про зникнення неповнолітніх жительок обласного центру надійшли до поліції увечері 26 березня і ще одна – після півночі 27 березня.

Про те, що 15-річна 9-класниця не повернулась додому з прогулянки, правоохоронців близько 23 години повідомила її мати. Дівчина мала при собі мобільний телефон, однак він був вимкнений. Поліцейські почали відпрацювання осіб, з якими дівчина спілкувалась, а її прикмети повідомили зовнішнім нарядам, що несли службу на вулицях обласного центру. Поки тривали перевірки, близько 3-ї ночі розшукувана школярка з’явилась удома. За її словами, вона гуляла містом із друзями. Об’єктом злочину не стала.

Тим часом у Житомирі тривали пошуки ще однієї 9-класниці віком 14-ти років. За повідомленням її батьків, дівчинка пішла гуляти ще напередодні(!) і до теперішнього часу не повернулась. Востаннє мати говорила з нею надвечір 26 березня й донька пообіцяла повернутись додому. Правоохоронцям також вдалося зв’язатися з дівчиною, однак вона так і не повідомила, де знаходиться. Відтак пошуки і відпрацювання можливих місць її знаходження тривали майже добу. У результаті школярку поліцейські виявили в одному із мікрорайонів Житомира та повернули додому.

Уранці 27 березня у центрі міста правоохоронці знайшли ще одну розшукувану – 13-річну 7-класницю. Дівчина не ночувала вдома і на дзвінки рідних не відповідала. На момент виявлення тинейджерка знаходилась у нетверезому стані. Відтак після огляду медиків знайду передали батькам.

Відносно матерів дівчат складені адміністративні матеріали за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here