Головна Місто У Житомирі працівники міліції перевіряли шаурму на якість

У Житомирі працівники міліції перевіряли шаурму на якість

105
0
Працівники ветеринарної міліції при УМВС України в області провели профілактичні рейди у місцях продажу шаурми в Житомирі. Ветеринари з’ясовували, наскільки житомирські шаурмісти дбають про якість продукту та безпеку споживачів.
 
Під час одного з них на Житньому ринку обласного центру, побачивши людей у формі, продавець поспішив закрити ролети на торгівельному кіоску та спробував переконати міліціонерів, що він не працює. Втім облаштування кіоску та наявні в ньому продукти свідчили про інше.
 
А от відповідних документів щодо права здійснення такої діяльності не було, зокрема відсутні дозвіл з міської санепідемстанції та довідки про якість і безпеку сировини, з якої виготовляють шаурму. Продавець запевняв, що нічого про це не знає, а власник кіоску, в якого нібито ці документи, зараз поза межами міста, розповіла Алла Ващенко, СЗГ УМВС України в Житомирській області. 

Ні чим не краща, а навіть набагато гірша ситуація на іншому ринку Житомира – Сінному. Тут під час перевірки з’ясувалась не лише відсутність необхідних документів, але й елементарних санітарних умов, зокрема водопостачання. 

В обох випадках вилучене м’ясо, близько 8 кг, що є потенційно небезпечним для споживачів, під наглядом працівників ветеринарної міліції продавцями було піддане спеціальній обробці та утилізоване. 
 

Як прокоментував начальник ветеринарної міліції при УМВС України в Житомирській області Олексій Гаврищук, відповідно до законодавства інспектори склали протоколи щодо притягнення винних до відповідальності (у вигляді штрафів) та винесли приписи про заборону виготовлення та реалізації шаурми в невідповідних умовах та з сировини без ветеринарно-супровідних документів, які б засвідчували її безпеку та якість. Виконання приписів працівники міліції перевірять уже наступного тижня. 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here