Home Місто У Житомирі презентували «гарячу лінію» для запобігання жорстокому поводженню з дітьми

У Житомирі презентували «гарячу лінію» для запобігання жорстокому поводженню з дітьми

178
Сьогодні відбулася презентація «гарячої лінії» для запобігання жорстокому поводженню з дітьми «Жодна дитина не повинна бути скривджена».
 
Метою презентації є привернення уваги громадськості до проблем насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, наголошення на необхідності термінового повідомлення про такі випадки для якомога оперативнішого реагування служб, які захищають права дитини, формування суспільної думки про неприпустимість насильства та жорстокості.
 
Під час презентації директор Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді Валентина Собчук розповіла: «З 1993 року при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює служба психологічної допомоги – “телефон довіри” за номером 15-50. Щорічно до служби надходить понад 3 тисячі звернень. Кожне п’яте звернення стосується проблем сім’ї. Понад 2 сотні звернень щорічно стосуються проблем насильства у сім’ї та жорстокого поводження з дітьми».
 
Зі слів Валентини Собчук, технічні можливості гарячої лінії дозволяють обслуговувати звернення тільки жителів Житомира та Житомирського району. Проте, вирішується питання щодо поширення роботи гарячих ліній задля запобігання жорстокому поводженню з дітьми в усіх районах Житомирщини.
 
Усі, хто є свідками насильства у сім’ї або самі зазнають жорстокого поводження, мають можливість звернутися за допомогою, зателефонувавши на номер гарячої лінії 15-50. Лінія працює протягом 12 годин на добу: з 9.00 до 21.00. Анонімність консультацій гарантується.
 
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here