Home Місто У Житомирі презентували Ресурсний центр для осіб, які доглядають людей літнього віку...

У Житомирі презентували Ресурсний центр для осіб, які доглядають людей літнього віку з обмеженою руховою активністю

121

На базі житомирського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні»  розпочав роботу Ресурсний центр для осіб, які доглядають людей літнього віку з обмеженою руховою активністю.

Метою створення Центру, за словами керівника БО «Турбота про літніх в Україні» у м. Житомирі  Таіси Войцеховської є підтримка осіб, які здійснюють  догляд за людьми літнього віку, допомога літнім людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

«Цетр створено за  підтримки Німецького федерального Фонду «Пам’ять, відповідальність за майбутнє». Наша ціль – допомога людям, які опинилися в складних обставинах, їх рідним. Часом за літніми досить важко доглядати: ми розповідаємо їх опікунам, родичам як поводитися з людьми старечого віку», – каже Таіса Войцеховська.

Відділення БО «Турбота про літніх в Україні» у м. Житомирі  працює з 2008 року.  Організація  допомагає літнім людям. Здійснює  соціальні візити до одиноких, інвалідів, в’язнів нацистських таборів, дітей війни, постраждалих від політичних репресій, людей похилого віку, які потребують уваги та спілкування. В приміщенні «Турбота про літніх в Україні» (вул. Святослава Ріхтера, 31, кв. 6)  для підопічних Центру проводяться різноманітні тренінги, зустрічі, а також консультації лікарів та юристів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here