Home Місто У Житомирі продовжується набір груп для участі у проекті «Уроки плавання»

У Житомирі продовжується набір груп для участі у проекті «Уроки плавання»

93

У Житомирі продовжується набір груп для безкоштовного навчання плаванню дітей 2-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста в рамках програми «Уроки плавання».

Про це інформує відділ з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. Даний проект проводиться з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей міста та навчанню безпечного поводження дітей на воді, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради на базі басейнів міста.

Заняття проходитимуть з понеділка по п’ятницю з 14.00 по 16.00 год. упродовж березня-травня 2019 року.

Нагадаємо, «Уроки плавання» тривають у місті Житомирі вже четвертий рік поспіль за фінансування з міського бюджету. Учні 2-5 класів навчальних закладів міста отримують можливість впродовж двох місяців безкоштовно займатися плаванням у супроводі професійних тренерів. Загалом навчання пройшло більше 1200 дітей.

Аби взяти участь у проекті, батькам, батьківським комітетам та керівникам загальноосвітніх навчальних закладів необхідно:

– Сформувати групу бажаючих з учнів 2-5 класів;

– Повідомити керівництво Вашого навчального закладу (в разі, якщо це ініціатива батьківського комітету);

– Врахувати, що від школи може бути делегована лише одна група дітей у кількості 15-20 осіб;

– Звернутися зі сформованим списком до відділу фізичної культури та спорту Житомирської міської ради (майдан С.П. Корольова, 4/2, каб. № 106, І поверх).

За довідками звертайтеся до управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради за тел. 42-01-71 або 48-12-13 чи пишіть на ел.пошту: ussms@zt-rada.gov.ua

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here