Home Місто У Житомирі протягом місяця триватиме відбір на посади інспекторів патрульної поліції

У Житомирі протягом місяця триватиме відбір на посади інспекторів патрульної поліції

208

12 червня стартував відбір на посади інспекторів патрульної поліції. Для участі у конкурсі на першому етапі необхідно подати анкети-заявки. Це можна зробити в онлайн-режимі (patrol.police.gov.ua) або особисто в Управлінні патрульної поліції м. Житомира (вул. Покровська, 96) до 11 липня. Там же можна дізнатись про умови відбору та вимоги до кандидатів або звернувшись за телефоном «гарячої лінії» 0443906500.

Про початок відбору бажаючих служити у лавах патрульної поліції журналістам на брифінгу розповіли керівник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко та начальник Управління патрульної поліції в м. Житомирі Олександр Гуменюк.

– Сьогоднішній старт – це ще одна можливість для тих, хто прагне змін у країні, випробувати себе та долучитись до реформ, – підкреслив очільник поліції Житомирщини. – Одним із основних критеріїв відбору, окрім обов’язкових вимог, є висока мотивація людини до непростої роботи та орієнтації на якісні зміни, готовність змінюватисебе, у першу чергу, і свою країну.

Подати анкету на участь у конкурсі може громадянин України, віком від 20 до 35 років, який має повну середню або вищу освіту та водійське посвідчення (категорія В). Водночас у ході відбору обов’язковим є проходження військово-лікарської комісії для визначення стану здоров’я кандидата.

Більш детально про умови відбору журналістам розповів Олександр Гуменюк, який також повідомив, що нинішній набір є свідченням процесу модернізації патрульної поліції та наближенням її до європейської моделі.

Ті, хто пройде всі етапи відбору, у майбутньому працюватимуть у підрозділах дорожньої поліції, спеціальних тактичних групах та патрулюватимуть місто. Заяви на участь у конкурсі прийматимуться до 11 липня. А загалом усі етапи відбору триватимуть до вересня, потім кандидатів очікує 4-місячне навчання. Тож нове поповнення розпочне безпосереднє виконання службових обов’язків орієнтовно – наприкінці 2017 – початку 2018 року.

На запитання присутніх щодо конкурсу та майбутнього навчання також відповідали заступник начальника ГУНП в області Артем Лисогор та т.в.о. заступника начальника Управління патрульної поліції в м. Житомирі Богдан Шевчук.

– Ми очікуємо, що лави підрозділів Головного управління Національної поліції в Житомирській області поповняться кращими працівниками Управління патрульної поліції. А напрацьовані за період спільної роботи алгоритми взаємодії допомагатимуть у вирішенні нашого спільного завдання – забезпечення правопорядку, безпеки громадян та протидії злочинності, – наголосив В’ячеслав Печененко.

Відділ комунікації поліції в Житомирській області

Читайте також: Житомирян запрошують на роботу до патрульної поліції: вимоги, обов’язки, умови та оплата

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here