Home Місто У Житомирі провели громадську Акцію «Герой року Житомирщини – 2012»

У Житомирі провели громадську Акцію «Герой року Житомирщини – 2012»

113
0
Рятувальники області провели заключний етап громадської Акції «Герой-року Житомирщини». Дана Акція – це пробний проект для області, але рятувальники планують проводити подібний захід щороку.
 
Метою Акції є виявлення пересічних громадян, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей у різного роду надзвичайних подіях чи ситуаціях, донесення до громадськості фактів та обставин їх героїчних вчинків, і як кульмінація – нагородження достойних.
 
Цього разу таких особистостей виявилося шестеро, це – Іванна Козачук (місто Новоград-Волинський), Дмитро Вовченко (м. Баранівка), Наталя Лисюк (смт Червоноармійськ), Максим Пшезмірський (с. Великі Низгурці, Бердичівський район), а також Ярослав Письменюк та Сергій Заремба (Баранівський район), повідомляє прес-служба ТУ МНС у Житомирській області.
 
Також під час заходу організатори не залишили поза увагою і деяких школярів навчально-виховних закладів області, які приймали участь у «Місячнику знань дітьми правил безпеки життєдіяльності» та стали його переможцями.
 
Під час Місячника школярі змагалися у різноманітних конкурсах, вікторинах, шоу-програмах, писали твори, диктанти на знання правил безпечної поведінки, готували малюнки відповідної тематики, відпрацьовували плани евакуації та практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги потерпілим.
 
Кожній дитині (а це близько 30-ти школярів) також було вручено цінний подарунок та грамоту за перемогу в тому чи іншому конкурсі Місячника. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here