Home Місто У Житомирі проводять інвентаризацію гаражів. ФОТО

У Житомирі проводять інвентаризацію гаражів. ФОТО

140

Згідно з рішенням сесії Житомирської міської ради «Про надання дозволу громадянам на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових збірно-розбірних металевих гаражів» було доручено комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради провести інвентарізацію гаражів, скласти єдиний реєстр.

Працівники Інспекції розпочали роботу по інвентаризації гаражів, складають реєстр цих гаражів по місту за розділами: гаражі, яким відведено земельну ділянку для будівництва та обслуговування гаражу, на які оформлено право власності або оренди; самовільно побудовані гаражі, які займають земельну ділянку незаконно; безгосподарні гаражі.
Інвентаризація гаражів проводиться з метою покращення благоустрою міста.

Оскільки деякі власники гаражів упродовж багатьох років не проживають у Житомирі, виїжджають за кордон, а інших вже немає в живих, цими гаражами ніхто не користується і ніхто не приводить їх в належний технічний стан. На даному етапі проводиться робота по збору інформації стосовно власників тимчасових металевих гаражів та існуючих дозвільно-погоджувальних документів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here