Home Місто У Житомирі ранні овочі із перевищеним рівнем нітратів до реалізації не допускаються

У Житомирі ранні овочі із перевищеним рівнем нітратів до реалізації не допускаються

91

Нещодавно місцеві ЗМІ з посиланням на Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України оприлюднили інформацію про результати дослідження ранніх овочів із ринку на вміст нітратів.

У зв’язку з цим, ми звернулися до лабораторії ветсанекспертизи №1 Житнього ринку та поспілкувалися із завідувачем лабораторії Євгенієм Давидовим, стосовно даної інформації. Фахівець запевнив, що за цей рік значного перевищення рівня нітратів у продуктах не було: «У нас були перевищення, але показники були невисокими. У редьки та капусти перевищень взагалі не було. Максимальна кількість нітратів, яку нами було зафіксовано у огірках – це 500 мг/ кг». Треба зауважити, що допустима норма нітратів в овочах в середньому має бути рівна 400 мг/кг.

«Якщо ж ми виявимо перевищення нітратів у овочах, то вони не допустяться до реалізації. Згодом овочі механічно подрібнюються та заклеюються хлорним вапном. Тобто, продукт стає непридатним для вживання і розповсюдження», – додав Євгеній Давидов.

На словах одне, але перевірити варто. Тому разом із працівником лабораторії, ми пішли на ринок і вибрали випадковий продукт, який вирішили перевірити на вміст нітратів. Ним виявився представник хрестоцвітів – капуста.

Завдяки обладнанню у лабораторії та екстрагуючому розчину, вже за 5 хвилин ми дізналися результат досліду. Він становив 171,7 мг/кг, тобто – допустима норма.

Також фахівці порадили споживачам, як зберегти своє здоров’я та не натрапити на овочі з завищеним рівнем нітратів: «Кожен покупець має право отримати інформацію про продукт, в тому чисті і про експертний висновок, у якому зазначено вміст нітратів, радіонуклідів , номер експертизи та дату дослідження».

Віталій САВІН

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here