Головна Місто У Житомирі реформуватимуть транспортну систему

У Житомирі реформуватимуть транспортну систему

84
0
На сесії міської ради була затверджена Програма сприяння забезпеченню безпеки руху транспорту та пішоходів у м. Житомирі на 2012-2014 рр., повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.
 
В рамках програми планується вдосконалити рух транспорту та пішоходів у місті, ввести односторонній рух на вулицях Східна – Мануїльського та Київська – Котовського.
 
Крім того, у планах міської влади замінити лампові  світлофори на енергозберігаючі світлодіодні, впровадження та  експлуатація  технічних засобів регулювання і автоматизованої системи керування дорожнього руху, на дорогах міста має бути нанесена розмітка та влаштовані елементи примусового зниження швидкості „Лежачий поліцейський”. 
 
Реалізація Програми дозволить підвищити рівень безпеки дорожнього руху в місті, скоротити кількість дорожньо-транспортних пригод, економити електроенергію, поліпшити екологічний стан міста. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here