Home Місто У Житомирі розпочали утеплювати будинки

У Житомирі розпочали утеплювати будинки

77
0
Пілотний проект з утеплення фасадів житлових будинків розпочнуть у Житомирі з будинків по вул. Київській, яким уже близько 50 років.
 
Із мешканцями одного з будинків, які увійшли до пілотного проекту, зустрілися Житомирський міський голова Володимир Дебой та голова облдержадміністрації Сергій Рижук.
 
Проведення активного ремонту житлового фонду, прибудинкових територій, доріг у 2012 році, – повідомляють керівники області та міста, – стало можливим завдяки підвищенню показників Житомира та області та перевиконання місцевих бюджетів, повідомляє прес-служба міської ради.
 
Крім утеплення фасаду, в будинку буде проведено комплексний ремонт інженерних мереж, а також облаштовано дитячий майданчик.
 
Мешканці готові активно долучатися до утеплення будинку: крім контролю за виконанням робіт, вони встановлюватимуть пластикові вікна, аби максимально знизити втрати тепла.
 
Таким чином, після утеплення фасаду і встановлення металопластикових вікон у житловому будинку зменшиться кількість затребуваного теплопостачання і, відповідно, буде меншою плата за теплопостачання для мешканців. 
 
Previous articleДепутати проголосували за \”зону\” на чолі з Росією
Next articleНімецький лікар просить залишити Тимошенко у спокої на 2 місяці

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here