Home Місто У Житомирі Служба контролю буде моніторити і приватних перевізників: санітарний стан, графіки

У Житомирі Служба контролю буде моніторити і приватних перевізників: санітарний стан, графіки

355

У Житомирі на базі КП "Житомиртранспорт" створюють Службу контролю громадського транспорту, яка буде моніторити не тільки комунальних, а й приватних перевізників: санітарний стан, графіки руху, а також оплату за проїзд.

17 березня на виконкомі прийняли рішення про передачу ТТУ до 1 квітня функцій контролю КП "Житомиртранспорт", який забезпечить створення та функціонування на підприємстві такої Служби.

"Запроваджуємо серйозну міську інспекцію у громадському транспорті… На першому етапі це буде контроль, який всі ці роки здійснювало ТТУ, далі поквартально будемо розширяти Службу. Контролюватимуться як комунальний транспорт, так і приватні перевізники", – розповів Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Служба інспектуватиме не тільки систему оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й санітарний стан, виконання графіків тощо. Контролери, які працюють на сьогодні в ТТУ, будуть переведені до іншого комунального підприємства.

У договорах з приватним перевізником про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде передбачено здійснення контролю КП «Житомиртранспорт» міської ради. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here