Home Місто У Житомирі стартує благодійний мистецький захід «Серце до серця» на підтримку дітей...

У Житомирі стартує благодійний мистецький захід «Серце до серця» на підтримку дітей з вадами зору

156

9 березня о 15 годині у Житомирському міському Палаці культури в рамках ХІІ Всеукраїнської благодійної акції відбудеться стартовий благодійний мистецький захід «Серце до серця».

Організатором заходу є обласний осередок ВБФ «Серце до серця» спільно з управлінням культури Житомирської міської ради, просвітницьким відділом обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, музичною майстернею «Амадеус» та партнерськими організаціями.

У 2017 році ВБФ «Серце до серця» заручився підтримкою обласної державної адміністрації та Житомирської міської ради. Медики та освітяни також активно підтримали проведення Акції у місті Житомирі. Зокрема в усіх закладах культури відбудуться концерти «Серце до серця», виставки творчих робіт «Я хочу бачити життя» тощо.

У бібліотеках міста можна буде ознайомитися з добірками літератури щодо збереження зору, виставками малюнків, творчих робіт на тему «Я хочу бачити життя».

Тут також буде розміщено скриньки для благодійних внесків (Р/р 260 050 130 6399 в Київському відділенні ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.

Найменування платежу: «Благодійний внесок для Житомирської області»).Інформаційно: ХІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» у 2017 році  проходитиме в усіх областях України з 9 березня по 9 квітня під гаслом «Я хочу бачити життя».

Стартує вона 9 березня  2017 р. святковими мистецькими заходами, благодійними концертами, а 9 квітня 2017 р. завершиться яскравим мистецьким фіналом. Метою даної акції є придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячі обласні лікарні України (у тому числі Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here