Home Місто У Житомирі стріляв п’яний чоловік, дружина із донькою втекли з дому

У Житомирі стріляв п\’яний чоловік, дружина із донькою втекли з дому

202

Нетверезий житомирянин під час конфлікту з дружиною стріляв удома. Дружина з донькою вибігли на вулицю і там чекали поліцію.

Увечері 6 лютого з родинним скандалом розбиралися поліцейські роти особливого призначення ГУНП. Зброю вилучили, а чоловіка доставили до Житомирського районного управління поліції.

"Коли ми прибули за вказаною адресою, то поблизу під’їзду нас очікувала жінка з донькою. Обоє були досить налякані і підтвердили, що у чоловіка є зброя і вони вибігли з квартири, коли почули постріл", – розповів один з поліцейських роти поліції особливого призначення ГУНП.

Жінка дала поліцейським ключі від квартири. Коли правоохоронці увійшли, чоловік був на балконі, поблизу нього – алкоголь та кальян. На запитання поліцейських відповів, що чистив зброю та випадково здійснив постріл угору.

Інспектори знайшли гільзу. Під час невідкладного обшуку з квартири вилучили понад 1,5 тисячі патронів калібру 7,62, пластикові магазини та мисливський карабін.

Власника зброї доставили до управління поліції для встановлення усіх обставин. 39-річний чоловік має дозвіл на зберігання та носіння карабіну. Однак при цьому порушив встановлені правила: серед іншого, у квартирі не було обладнаного для зберігання зброї та набоїв сейфу.

Триває з’ясування усіх обставин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here