Home Місто У Житомирі створять формування цивільного захисту

У Житомирі створять формування цивільного захисту

166

Дані позаштатні підрозділи буде створено відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, прийнятого сьогодні, під час чергового засідання. Про це повідомляють на сайті міськради.

Формування цивільного захисту створюються для підвищення рівня готовності до проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій як природного, так і техногенного та військового характерів.

Про це  зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.

«При ліквідації надзвичайних ситуацій слід виконувати значні обсяги робіт, до яких  залучаються особовий  склад,  техніка. Проведення цих робіт пов’язане з певним ризиком для  людей, які виконують ці завдання. Тому  є необхідність у їх спеціальній підготовці. – зазначає Микола Дідківський. –  Наша держава, як і більшість держав світу, не може собі дозволити тримати такі  підрозділи у постійній готовності. В першу чергу для виконання цих завдань залучаються ті установи та організації, на  які покладаються додаткові обов’язки по життєзабезпеченню населення міста. Відповідно до закону ці люди мають соціальний та юридичний захист».


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here