Головна Місто У Житомирі таки добудують аеропорт: на реконструкцію витратять майже пів мільярда гривень

У Житомирі таки добудують аеропорт: на реконструкцію витратять майже пів мільярда гривень

221
0

Розширення злітно-посадкової смуги, встановлення радіонавігаційної системи, розширення дороги, та багато іншого. Усі ці зміни можуть з’явитися у житомирському аеропорту вже за кілька років. Про це журналістам «Першого житомирського» розповів начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Управління капітального будівництва оголосило міжнародний тендер на «Реконструкцію аеродромного комплексу за адресою: Житомирська область, м. Житомир, вулиця Авіаторів, 9». Попередня вартість усіх робіт, які планують виконати протягом найближчих кількох років становить 476 млн 298 тис. 382 грн.

За словами чиновника, проєктно-кошторисна документація по реконструкції аеропорту майже готова. 

«В рамках реконструкції будуть виконані роботи з розширення і збільшення злітно-посадкової смуги. Передбачені також заходи щодо запобігання обмерзанню смуги. Буде встановлена радіонавігаційна система, освітлення та посадкові вогні зокрема, каналізаційна система. Також буде розширення під’їзної дороги. Тобто усі необхідні заходи, які погоджені з Державіаслужбою України», — розповів В’ячеслав Глазунов.

Попередні результати тендеру очікують в серпні 2021 року.

Нагадаємо, міський голова Сергій Сухомлин розповів про майбутнє житомирського аеропорту. Також у Верховній раді планують розпочати реконструкцію регіональних аеропортів з 2021 року. Серед них — і аеропорт «Житомир».

 

 

 

 

 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here