Home Місто У Житомирі триває робота над стратегією «Інтегрованого розвитку міста»

У Житомирі триває робота над стратегією «Інтегрованого розвитку міста»

97

У Житомирі  21 вересня відбулося засідання міждисциплінарної робочої групи «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Під час зустрічі експерти та фахівці міської ради проаналізували пріоритетні напрями та стратегічні цілі розвитку Житомира: «Ефективне місто»: розвиток конкурентної економіки, «Комфортне місто»: підвищення рівня якості життя населення, «Зелене місто»: відповідність принципам сталого розвитку, «Активне місто»: створення середовища для відпочинку та дозвілля, «Інноваційне місто»: створення умов для самореалізації та розвиток людського капіталу, «Інклюзивне місто»: рівні умови для доступу до соціальних благ, розвиток співпраці та відповідальне урядування.


Присутні обговорили результати Другого форуму «Інтегрований розвиток Житомира», який відбувся 11 вересня. Напрацювання, пропозиції та зауваження членів робочої групи та незалежних експертів будуть сформовані у стратегію «Інтегрованого розвитку міста».

Довідка: Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», створений в рамках міжурядової співпраці України та Німеччини. Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Чернівців, Вінниці, Житомира та Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», а фінансують його Уряди Німеччини та Швейцарії.

Нагадаємо, 11 вересня у Житомирі оголосили демонстраційний проект, що переміг у загальноміському голосуванні за вибір демонстраційного проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Перемогу здобув проект «Водонапірна вежа». 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here