Home Місто У Житомирі троє дітей намагалися вчинити самогубство – влада просить не продавати...

У Житомирі троє дітей намагалися вчинити самогубство – влада просить не продавати ліки дітям

311

Міська влада Житомира просить працівників аптек не продавати лікарські засоби дітям.

Адже упродовж лютого в Житомирі зафіксували три спроби самогубства серед дітей. Двоє дітей спробувати вчинити самогубства за допомогою лікарських засобів (но-шпа та ізоніазид).

Про це повідомили в міській раді:

"До Житомирської міської ради надійшли звернення від Головного управління Національної поліції в Житомирській області, департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, департаменту освіти, тощо стосовно значного зростання кількості самогубств серед дітей. Лише упродовж лютого місяця поточного року було зареєстровано три спроби навмисних самогубств, з яких 2 вчинено із застосуванням лікарських засобів (но-шпа та ізоніазид)".

Влада Житомира звернулася до керівників аптечних закладів:

"Звертаємось з проханням провести роз’яснювальну роботу серед працівників ввірених аптечних закладів та не відпускати лікарські засоби дітям".

Тим часом в комітетах Верховної Ради опрацьовується Проєкт Закону про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони продажу лікарських засобів особам, які не досягли 14 років, але за проміжок часу до його прийняття можуть відбутися ще декілька спроб самогубств серед малолітніх за допомогою ліків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here