Home Місто У Житомирі від грипу помер пенсіонер, – Центр громадського здоров’я МОЗ

У Житомирі від грипу помер пенсіонер, – Центр громадського здоров’я МОЗ

185

 В Україні за останню добу від грипу померло двоє люде: один чоловік похилого віку у Житомирі та одне немовля у Запоріжжі. Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила лікарка-епідеміолог, завідувачка відділу грипу та ГРВІ Центру громадського здоров’я МОЗ Оксана Артемчук.

«Як ми знаємо, діти повернулись з канікул на навчання у школи, тому очікувано з наступного тижня захворюваність буде зростати серед дитячого населення. Зростає також і кількість летальних випадків. З початку епідеміологічного сезону маємо таких випадків 19, сезон зараз у розпалі. Тобто випадків може бути більше», — сказала експертка.

За її словами, унаслідок захворювання грипом у Запоріжжі померла дитина, якій було 1,5 місяця.

«Сьогодні ввечері ми отримали дані про смерть немовляти у Запоріжжі, дитині було півтора місяці. Підтверджено лабораторно — грип. Також чоловік з Житомира похилого віку. Ці дані ми ще не включили в наш реєстр, поки ми говоримо про 19 летальних випадків», — наголосила Артемчук.

Артемчук зазначила, що наразі тільки в чотирьох областях України перевищений епідеміологічний поріг на грип та ГРВІ, в цілому про країні епідемії немає. За два тижні до нового року в Україні на грип та ГРВІ захворіли понад 216 тисяч людей, четверо хворих померли.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here