Home Місто У Житомирі відбудеться Хресна Дорога

У Житомирі відбудеться Хресна Дорога

157

6 квітня в суботу – вулицями нашого міста відбудеться молебень Хресної Дороги. Організатори заходу – Парафія Святого Апостола Андрія Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько – Католицької Церкви.

«В Католицькій Церкві існує багатовікова традиція під час Великого Посту звершувати Великопісні богослужіння на згадку Хресної Дороги. Якщо є багато парафій в місті, вони об’єднуються в одну спільну та проходять її вулицями міста. Такі заходи відбуваються в багатьох країнах світу, зокрема і інших містах нашої Батьківщини», – зазначає настоятель парафії Святого Апостола Андрія о. Євген Бобик.

Захід розпочнеться о 12:00 год. біля костелу Св. Яна з Дуклі. Далі процесія рухатиметься за маршрутом: вул. Театральна до перехрестя вул. Великої Бердичівської  – вул. Тетральної;  вул. Велика Бердичівська до перехрестя вул. Михайлівської – вул. Великої Бердичівської; вул. Михайлівська до  перехрестя вул. Київської – вул. Михайлівської; вул. Покровська до перехрестя  вул. Покровської та вул. М. Грушевського; вул. М. Грушевського до перехрестя вул. М. Грушевського  та вул.  Перемоги; вул. Перемоги та м-н Соборний; майдан Соборний та вул. Рильського;  вул. Рильського та вул. Кафедральна; завершення ходи біля Кафедрального Собору Св. Софії.

У ході події Управлінням патрульної поліції у Житомирській області буде забезпечено  громадський порядок та координацію руху транспорту.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here