Home Місто У Житомирі відбудеться захід PolissiaTechFest. ПРОГРАМА

У Житомирі відбудеться захід PolissiaTechFest. ПРОГРАМА

102

 1 березня приходь у Центр розвитку місцевого самоврядування та послухай лекції від цікавих спікерів-представників відомих ІТ-компаній.

У рамках проекту PolissiaTechFest у Житомирі відбудеться перший захід, мета якого утвердити Житомирщину, як одного із центрів high-tech та IT індустрії, налагодити співпрацю університетів та провідних світових компаній для залучення інвестицій та створення високооплачуваних нових робочих місць.

Завдання організаторів – створити синергію у відносинах працівників, ВНЗ, роботодавців та влади. Головним викликом бізнесу та влади в Україні протягом останніх років є відтік працівників в інші міста та закордон. Компанії, які впровадять форми освіти, які передбачають навчання під конкретні потреби працедавця з подальшим працевлаштуванням, отримають високопродуктивних креативних працівників та конкурентні переваги у середньо- та довгостроковій перспективі.

У заході візьмуть участь відомі світові компанії з українським корінням, які працюють на глобальному ринку, та готові відкрити свої представництва у Житомирі.

Дата та час проведення: 1 березня, початок о 10.00

Місце проведення: м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1. Вхід вільний. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/txzz4P

Програма:

10.00 год. – Реєстрація учасників

11.00 год. – Відкриття заходу

11.20 год. – «Дуальна освіта чи не дуальна… Яка різниця,- бізнесу потрібні спеціалісти, а людям гроші та повага. А що потрібно Освіті?», Дмитро Антонюк, ІСМ Україна, директор (к. пед. н.)

12.00 год. – «Створення продуктів для глобальних ринків. Український досвід», Павло Жуков, iDecisionGames

12.30 год. – Перерва

13.00 год. – Досвід компанії Unicorn з підготовки фахівців за дуальною формою освіти в Східній Європі та Україні, генеральний директор компанії Unicorn в Україні Володимир Погойда

13.30 год. – Український центр дуальної освіти «Шлях айтішніка: мріємо чи діємо?», Микола Єршов

14.00 год. – Презентація проекту «Dim.Expert», Богдан Василів

14.30 год. – «Перспективи дуальної освіти в контексті розвитку мережі інжинірингових шкіл», Катерина Молодецька, керівник лабораторії інжинірингової школи Noosphere, м. Житомир

15.00 год. – Закриття заходу

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here