Home Місто У Житомирі відбулися змагання з армреслінгу серед міліціонерів

У Житомирі відбулися змагання з армреслінгу серед міліціонерів

161

Змагання з армреслінгу за олімпійською системою відбулися 16 жовтня на базі Житомирського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Їх учасниками стали збірні команди галузевих служб, структурних і стройових підрозділів, міськрайвідділів УМВС Житомирщини та місцевого училища професійної підготовки працівників міліції. До складу кожної команди увійшло по 3 міліціонерів-спортсменів.

Правоохоронці показали дужість рук у трьох категоріях: до 75 кг, до 85 кг і понад 85 кг.Відтак, за результатами змагань професійна суддівська бригада оголосила результати: у ваговій категорії до 75 кг перемогу здобув представник підрозділу «Грифон» Андрій Бортник; у категорії до 85 – представник Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Станіслав Цісінський; у категорії понад 85 кг – викладач Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції Ілля Рудюк

.Серед призерів змагань – представники слідчих підрозділів, управління Державної служби охорони при УМВС, роти міліції громадської безпеки, Баранівського та Бердичівського міськрайорганів міліції.

Переможці та призери нагороджені Почесними грамотами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here