Home Місто У Житомирі відкрили новий спортмайданчик

У Житомирі відкрили новий спортмайданчик

226

Черговий спортивний майданчик для стріт воркауту та штучне міні-футбольне поле відкрили у Житомирі по вул. Вокзальній, 8.З міського бюджету на цей проект було виділено майже 1,5 мільйони гривень. Про це повідомяють на сайті міськради.

«У Житомирі спорт поступово розвивається. Впевнений, ви знаєте як грає житомирська футбольна команда «Полісся». Спорт викликає інтерес у маленьких дітей і вони виходять на вулицю та грають в футбол, а не сидять вдома – це найголовніше для чого відкриваються такі спортивні майданчики», – наголосив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Міський голова також повідомив, що в цьому році в планах відкрити ще два спортивних майданчики. У наступному році планують збудувати ще 9 аналогічних полів.

«Кабінет міністрів виділив 270 мільйонів гривень на будівництво спортивних майданчиків по всій країні. Житомир подав 9 заявок на цей проект і ми сподіваємося отримати на них фінансування. Маю надію, у наступному році ми в кілька разів збільшимо кількість майданчиків, які відкриються у Житомирі», – підкреслив міський голова Сергій Сухомлин.

Вже 26 вересня у місті Житомирі стартував І етап (міський) змагань з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисника України. Змагання проходили на спортивних майданчиках ЗОШ №26 та на реконструйованому майданчику за адресою вул. Вокзальна, 8.

Всього у змаганнях беруть участь команди з 16 загальноосвітніх навчальних закладів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here