Home Місто У Житомирі відкрили сьомий будинок сімейного типу

У Житомирі відкрили сьомий будинок сімейного типу

218

Ще троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали родину. У Житомирі запрацював вже сьомий будинок сімейного типу.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано двох братиків та сестричку. Впродовж року родина Бессарабів поповниться й іншими вихованцями.

Батьки-вихователі Надія та Руслан мають рідну доньку. Однак, кажуть, давно мріяли подарувати родинний затишок тим дітям, яким його не вистачає. «Мій батько виховувався в інтернаті. З його дитячих спогадів знаю, як цим дітям необхідна любов та турбота. Тому втілилася, можна сказати, моя мрія… », – розповідає пані Надія. Вони з чоловіком зібрали документи, пройшли навчання та отримали відповідні рекомендації.

Родина проживатиме в передмісті у чотирьохкімнатній квартирі, яка вже облаштована меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку за рахунок місцевого бюджету.

У цьому будинку функціонують вже 6 ДБСТ – п’ять житомирських та одна родина з Любара. На честь нової сім’ї сьогодні тут з’явилася липова алея: 6 дерев висадили вихованці та батьки-вихователі разом з міським головою. Тепер кожна родина має «своє дерево-щастя».

«Маємо підтримувати сім’ї, що готові дати увагу та любов дітям-сиротам. Адже кожна дитина повинна виховуватися в сім’ї. Впевнений, діти будуть щасливими у цій родині», – каже Сергій Сухомлин.

Рішення про створення нового ДБСТ та влаштування до нього дітей, позбавлених батьківського піклування, виконавчий комітет прийняв 7 квітня цього року.

У Житомирі функціонує 7 дитячих будинківсімейного типу, в яких виховується 46 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Перший ДБСТ було створено у Житомирі в жовтні 2006 року.

На сьогодні на обліку служби (правління) у справах дітей перебуває 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 93% дітей влаштовано до сімейних форм виховання.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here