Home Місто У Житомирі відкриють дошку бійцю АТО, який загинув у Іловайському ”котлі”

У Житомирі відкриють дошку бійцю АТО, який загинув у Іловайському \”котлі\”

210

У Житомирі 21 квітня о 10.00 відбудеться відкриття меморіальної дошки на фасаді ЗОШ №7 Ковешнікову Сергію (29.12.1962 – 06.03.2015).

Ранком 29-го серпня 2014 р., під час виходу т.зв. Зеленим коридором з Іловайського котла, пожежна машина рухалась в автоколоні батальйону "Донбас" з с. Многопілля до с. Червоносільське. На околиці с. Червоносільске пожежна машина натрапила на позицію російського танку Т-72 зі складу 6-ї окремої танкової бригади збройних сил РФ і отримала пряме попадання. Сергій  Ковешніков був у середині машини. Загинув разом з Редом, Бані, Туром, Восьмим та Ахімом. 3-го вересня тіло Бірюка разом з тілами 96 інших загиблих у т.зв. Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. 16-го жовтня 2014 р. тимчасово похований на Краснопільському цвинтарі м. Дніпропетровська, як невпізнаний герой. Був упізнаний за тестами ДНК та перепохований 17 березня 2015 р. у Житомирі.

Друзі, знайомі, побратими всі хто може, хоче – прохання підтримати родину Сергія, та віддати шану Герою, який загинув за Україну, за наше з вами спокійне життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here