Home Місто У Житомирі відремонтували 54 вулиці та провулки

У Житомирі відремонтували 54 вулиці та провулки

88

 Від початку року в Житомирі капітально відремонтували більше 38,1 тисяч метрів квадратних асфальтобетонного покриття.

На капітальний ремонт використали 23 983,693 тис. грн., за рахунок яких відремонтовано 6 об’єктів, а саме провели капітальний ремонт тротуарів по вулиці Кибальчича, капітально відремонтовано ділянку тротуару по проспекту Миру 2-4; покладено асфальтобетонне покриття на вулиці Перемоги ( від майдану Короленка до вулиці Каракульної); вулиці Покровській (від Садової Алеї до вулиці Парникової); вулиці Євгена Коновальця (від вулиці Героів Базару до вулиці Митрополита Андрея Шептицького).

«На даний час розпочато ремонтні роботи на вулиці Параджанова протяжністю 1,5 км ( від перехрестя шосе Київське – до вулиці Сергія Параджанова буд 64).

Зараз на об’єкті працює підрядна компанія «ALKE» , яка на замовлення облдержадміністрації виконує капітальний ремонт даного відрізку дороги. Станом на сьогодні проводяться роботи щодо демонтажу борту, а найближчим часом буде розпочато роботи по заміні зливових мереж. Після цього компанія розпочне влаштування нових бордюрів та тротуарів. Паралепньно будуть проводитися роботи з улаштування нижнього та вирівнюючого шарів асфальтобетонного покриття. Інженерні роботи та влаштування двох перших шарів покриття планують виконати в цьому році; верхній шар асфальту – вже на весні після сходження снігу», – розповідає Юрій Антіпов, радник Житомирського міського голови.

«Станом на 22 жовтня з міського бюджету на поточний ремонт вулиць спрямовано 14 551,0 тис. грн., за рахунок яких відремонтовано 54 вулиці та провулки, загальною площею 61,0 тис.м2 асфальтобетонного покриття», – повідомляє Олександр Марцун, начальник управління житлового господарства міської ради.

Нагадаємо, що 24 вересня у міській раді відбулася розширена нарада щодо початку ремонтних робіт по вулиці Параджанова.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here