Home Місто У Житомирі визначили команди архітекторів, які працюватимуть над концепцією реконструкції центральних майданів

У Житомирі визначили команди архітекторів, які працюватимуть над концепцією реконструкції центральних майданів

102

У Житомирі визначили команди архітекторів, що братимуть участь  у конкурсі на кращу концепцію реконструкції  майданів Соборний та Перемоги.

«Нарешті ми можемо підтвердити участь команд, які шляхом оцінювання референтних проектів, професійного досвіду і фаховості  залучених спеціалістів були відібрані журі для участі у конкурсі на кращу концепцію центральних майданів Житомира. А це: ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ГО «Містодія»», –  розповідає головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

Організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги погодив виконавчий комітет Житомирської міської ради 7 листопада.

Всього на розгляд журі було подано 15 заявок.  У департаменті містобудування та земельних відносин відзначають високий рівень фаховості українських урбаністів та поінформували, що результати конкурсу будуть оприлюднені у квітні 2019 року.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here