Home Місто У Житомирі встановили «Рекорд доброти»: школярі та студенти найактивніші учасники. ФОТО

У Житомирі встановили «Рекорд доброти»: школярі та студенти найактивніші учасники. ФОТО

179

З 14 квітня Житомир офіційно можна називати найблагодійнішим містом країни. Організатори акції «Рекорд доброти», що проходила протягом 6 годин на майдані Соборному, зуміли об’єднати житомирян заради встановлення рекорду та допомоги онкохворим дітям.

За попередніми підрахунками, участь в акції взяло 27 465 осіб – це більше половини від заявленої напередодні кількості, але й цього вистачило, аби представники Книги рекордів України зарахували результат.

Активними учасниками «Рекорду доброти» стали місцеві школярі та студенти, молодь, громадські активісти, волонтери, колективи підприємств та установ.

Організатори акції – ЖДМГО «Все робимо самі», БО «Разом до життя», БО «Український фонд багодійності», клуб благодійників «Янголи добра» та інші.

За ініціативи Студентської ради Житомирський національний агроекологічний університет теж підтримав соціальну акцію «Рекорд доброти».

Зокрема, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори та близько 300 викладачів і співробітників університету, 2700 студентів після завершення навчального дня організовано відправилися на майдан Соборний, де відповідно до умов «Рекорду доброти» пройшли реєстрацію і здіснили благодійні внески учасників.

Відзначимо, що в агроуніверситеті активно допомагають та підтримують дітей, які лікуються у онковідділенні. На різдвяні свята студенти возять туди солодощі та подарунки, а у попередні роки ЖНАЕУ влаштовував концерти за участю українських зірок задля збору коштів на лікування онкохворих дітей регіону.

Голова профкому Житомирського державного технологічного університету Владислав Савіцький розповідає, що до акції долучилися ректор Віктор Євдокимов, проректори, декани, студенти із різних факультетів, а також викладачі і співробітники навчального закладу.

«Протягом дня наші студенти разом з викладачами, з друзями, цілими групами чи компаніями підходили на Соборний майдан чи брали реєстраційні номери у профкомі, реєструвалися, кидали у скриньки зазначені кошти, – відзначає Савіцький. – Звичайно, ідея заходу дуже хороша, адже у першу чергу таким чином збирають кошти на лікування онкохворих діток, а разом з тим можна показати усій країні, що Житомир – це місто небайдужих і добрих людей. Приємно розуміти, що саме з такими людьми маю можливість працювати в технологічному університеті».

За словами Савіцького, до «Рекорду доброти» приєдналося понад півтисячі представників ЖДТУ.

Нагадаємо, що минулого тижня в університеті проводили благодійний марафон і ярмарок на підтримку учасників АТО, на ліки і потреби яких збирали кошти.

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here